Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl pragnie zaprosić na II odsłonę konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii”. Jest on skierowany do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Start konkursu będzie miał miejsce już w piątek 26 czerwca, będzie on trwał aż do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają wartościowe nagrody. W puli nagród czeka ponad 90 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest cakowicie bezpłatny. Dołączcie do konkursu i uczcie się ortografii z przyjemnością!
Konkurs będzie się składał z 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy będą rywalizować w pięciu grupach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli. Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże poprawnie, tym więcej zdobędzie punktów, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Zachęcamy także do aktywnego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie zorganizowany zostanie dodatkowy konkurs niespodzianka.
Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: https://dyktanda.pl/mistrz_ortografii_i.html . Nagrody trafią co najmniej 90 uczestników konkursu „Wakacyjny Mistrza Ortografii”. 75 nagród zostanie przyznanych podczas rozgrywek w etapach, a 15 w Wielkim Finale.