Serdecznie zapraszam wszystkich Uczniów Szkoły Podstawowej w Regucie wraz z Rodzicami na Inaugurację roku szkolnego 2020/2021 dnia 01 września 2020r.
Ze względów bezpieczeństwa spotkanie odbędzie się z podziałem na grupy klasowe. Przy sprzyjającej pogodzie: przy altanie (każda klasa obok swojego Wychowawcy), w razie deszczu – w budynku szkolnym. Uczniowie zostaną poinformowani o zasadach zachowania w szkole w warunkach pandemii, a także bieżących sprawach organizacyjnych. Godziny spotkań (z ewentualnym numerem sali w razie deszczu):

godz. 9.30
kl. „0”- sala nr 7- Pani Anna Barejko
kl. I- sala nr 1- Pani Małgorzata Rżysko
kl. II- sala nr 5- Pani Angelika Dydek
kl. VIII- sala nr 2- Pani Beata Herasimiuk

godz. 10.30
kl. IV-V- sala nr 1- Pani Łucja Ocypa
kl. VI-VII- sala nr 2- Pani Beata Wyglądała

Bardzo proszę, o zachowanie reżimu sanitarnego (w budynku mamy obowiązek założenia maseczki zasłaniającej usta i nos oraz dezynfekcji rąk przy wejściu do  szkoły).
Tego dnia Punkt Przedszkolny rozpoczyna pracę o godzinie 7.00. Wszystkie zasady obowiązujące w przedszkolu zostały przekazane Rodzicom podczas czwartkowego spotkania.
Mimo ograniczeń, liczymy że powrót do szkoły będzie dla nas wszystkich radosnym wydarzeniem.

1 września 2020 autobus szkolny nie kursuje!


Link do rozkładu jazdy autobusów w dni nauki szkolnej: http://spregut.pl/wp-content/uploads/2020/08/Rozklad-jazdy-Celestynow-20202021.pdf

Krystyna Rosłonek
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Regucie