Działalność Samorządu Uczniowskiego może być nie tylko lekcją demokracji, samorządności, ale stanowić również jedną z najważniejszych spraw w procesie wychowania w szkole. Biorąc to wszystko pod uwagę, wybory do Samorządu Uczniowskiego mamy już za sobą. Dnia 10 września 2020 roku wybraliśmy Przewodniczącą szkoły, Zastępcę oraz Sekretarza. Uczennica klasy VII oraz uczennice klasy VI to zgrany zespół, który czeka na nowe wyzwania oraz chce realizować wspaniałe pomysły, które czekają wszystkich uczniów w tym roku szkolnym.

Przewodnicząca szkoły to Oliwia Okrąglewska. Oliwka ma 12 lat, jest uczennicą klasy VII. W wolnym czasie szkicuje i poświęca się nauce. Jej hobby to taniec oraz ‘anime’. Jej dobrą stroną jest sport i nauka. Otwartość i przyjazna natura sprawiły, że Oliwki marzenie spełniło się- jest przewodniczącą szkoły!

Rolę Zastępcy pełni uczennica klasy VI Katarzyna Rosłoniec. Kasia w wolnym czasie śpiewa i tańczy. Jej hobby to słuchanie k-popu oraz uczenie się języka koreańskiego, a także zgłębianie wiedzy na temat innych krajów. Być może Kasia odnajdzie się w nowej pasji, jaką jest haftowanie. Kasia jest pomocna i koleżeńska.

Rolę Sekretarza pełni uczennica klasy VI Faustyna Egert. W wolnym czasie Fauka czyta książki i prowadzi dziennik. Jej ulubioną książką jest „Tajemnica Żółtego Kła.” Słuchanie rapu, zbieranie liści, jazda na rowerze czy wymyślanie nowych gatunków zwierząt to tylko niektóre rzeczy ujawniające Faustyny mocną stronę jaką jest wyobraźnia. Poczucie humoru jest dla niej bardzo ważne.