Szanowni Państwo,
przekazujemy podziękowanie za udział w III edycji akcji „Razem na Święta”.

Podsumowanie inicjatywy znajdą Państwo w komunikacie dostępnym na stronie MEiN

Z poważaniem

Anna Ostrowska

Zastępca Dyrektora
Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji i Nauk
 

 

Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest,
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
Jan Paweł II

Choć pandemia Coronavirusa utrudnia ludziom kontakty, a czasem wręcz je uniemożliwia, to przedszkolaki i  uczniowie naszej placówki znaleźli sposób, by być z innymi „Razem na Święta”.

W ramach akcji przedszkolaki i uczniowie  przygotowali i wysłali niezliczoną liczbę kartek świątecznych z życzeniami do przyjaciół, sympatyków, emerytowanych pracowników naszej szkoły, do szkół, sołectw i firm znajdujących się na terenie naszej gminy.
Wolontariusze z  klasy ósmej zorganizowali akcję charytatywną „Zjesz posiłek, dasz posiłek” na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt  w Celestynowie.
Na terenie placówki została również przeprowadzona akcja  charytatywna „Nie bądź sknera, kup pampera”. W tym roku przedświąteczna akcja objęła pomocą porzucone maluszki przebywające w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku, a także dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Kraszewie-Czubakach.