20 października 2023r. sołectwo Regut z Panem Jackiem Jakubiszynem na czele, przy współpracy z OSP Regut i KGW Regucanki, zorganizowało Dzień Seniora. Z tej okazji przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły przekazali na ręce najstarszego Seniora Reguta, Pana Józefa Celińskiego, własnoręcznie przygotowaną dla Seniorów laurkę z życzeniami, podpisaną przez wszystkich uczniów naszej szkoły (przedszkolaki odcisnęły paluszkowy stempelek) i kolorowy jesienny obrazek.
Wszystkim Seniorom składamy życzenia długich lat życia w zdrowiu i miłości, szacunku oraz życzliwości ze strony bliskich i otoczenia. Niech jesień życia będzie czasem spełnienia niezrealizowanych dotąd marzeń, a każdy kolejny dzień przynosi wiele powodów do uśmiechu, moc energii do działania, odkrywania i realizowania swoich pasji oraz zainteresowań.