Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 8 lutego podczas balu karnawałowego.
Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 08.02.2024r. W sali przedszkolnej można było spotkać służby mundurowe i ulubione postacie z bajek, których nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach.
Dziękujemy Piekarni Oskroba za sponsoring pysznych pączków i Rodzicom za przygotowanie wspaniałego poczęstunku. Wszystko momentalnie znikało, a radość i kolorowe wąsy na twarzach dzieci pokazywały ich zadowolenie.